Quick Links

Skip to main content Skip to navigation

Main Navigation

Top

Sign up for the News Update.

Sub Navigation

Top

  • Ms. Patty Arnold

    District Secretary/Encumbrance Clerk
  • Madison Auld

    Elementary Music
  • Nikki Azlin

    Alternative Education Director
  • Paige Azlin

    Elementary Ag
  • Cody Barlow

    M.S. Principal/Athletic Director
  • Dustin Beasley

    7th & 8th Social Studies
  • Melissa Bevelhymer

    Elementary STEM
  • Jordan Bonnell

    Kindergarten
  • Eric Bradley

    Computers & Head Football
  • Heather Branscum

    Pre-Kindergarten
  • Lesly Brazell

    1st Grade
  • Ellis Bruner

    Elementary PE
  • Taylor Bumgarner

    1st Grade
  • Jacky Bush

    English I & II
  • Tera Carter

    7th English & PE
  • Deana Casey

    3rd Grade
  • David Christ

    Ag
  • Katelyn Cooper

    Kindergarten
  • Jenny Davidson

    Geometry & Trigonometry
  • Kaibree Dunkerson

    7th & 8th Math
  • Steven Edwards

    H.S. Principal
  • Denise Factor

    Special Education Paraprofessional
  • Janet Farrow

    6th Grade
  • Christy Findley

    8th English & STEM
  • Dr. Shellie Gammill

    Superintendent
  • Becky Gates

    Special Education
  • Darla Hair

    Paraprofessional
  • Pam Hensley

    1st Grade
  • Mrs. Charlene Herring

    E.S. Secretary/Registrar
  • Blanton Hill

    Dean of Students
  • Glenn Hill

    US History & Government
  • Rosa Hill

    English III & IV
  • Angela Jasna

    Paraprofessional
  • Blade Knox

    7th & 8th Science
  • Vicki Knox

    Algebra 1 & 2
  • Taylor Lozer

    5th Grade
  • Alejandra Martinez

    Special Education Paraprofessional
  • Kari McCoy

    4th Grade
  • Shaina Moon

    Counselor
  • Kelsey Morrell

    JOM
  • Karan O'Dor

    2nd Grade
  • Cody Payne

    Biology & Chemistry
  • Paula Petete

    Special Education
  • Bobbie Sampley

    H.S. Secretary/Registrar
  • Vickita Slovacek

    E.S. Principal
  • Ms. Amanda Smith

    Payroll Clerk/Director of Human Relations/Activities Clerk
  • Brooklyn Smith

    Special Education Paraprofessional
  • Jackie Smith

    M.S. Secretary/Registrar
  • Corky Snodgrass

    Special Education
  • Eric Stark

    Alternative Education
  • Pamela Stark

    Special Education
  • Lauren Strickland

    3rd Grade
  • Chris Taylor

    5th Grade
  • Bob Tilley

    6th Grade
  • Jesslyn Timperley

    Pre-Kindergarten

Back To Top